Domov
Slovenské súťaže


Nováčik VŠEMvs Karlovka Bratislava s prvých víťazstvom v príprave PDF Print

logo karlovkaBasketbalisti VŠEMvs Karlovka Bratislava po prvýkrát uspeli v príprave u rakúskeho súpera Vienna D.C. Timberwolves. V prvom z meraní síl vybojovali víťazstvo 90:65. Odveta je na programe v domácom prostredí „vysokoškolákov“ v stredu 17.09.2014.

Read more...
 
Nováčik VŠEMvs Karlovka Bratislava si zmeral sily s ďalším extraligovým finalistom PDF Print

logo karlovkaExtraligový nováčik pokračuje vo svojom náročnom programe prípravných zápasov s kvalitnými súpermi z Čiech i Slovenska. Po priateľských dvojzápasoch s finalistom českej ligy Ariete Prostějov, víťazom minulého extraligového ročníka BK Inter Incheba Bratislava, si tentokrát „študenti“ z Karlovky otestovali náročnosť Prievidzskej palubovky. Po sympatickom a bojovnom výkone podľahli BC Prievidza 96:68.

Read more...
 
Basketbalisti VŠEMvs Karlovka Bratislava zahájili hernú prípravu u českého vicemajstra PDF Print

logo karlovkaNováčik najvyššej slovenskej basketbalovej súťaže VŠEMvs Karlovka Bratislava absolvoval prvé herné merania síl s finalistom českej Mattoni NBL, tímom Ariete Prostějov. Dva prípravné zápasy sa odohrali v Novom Jičíne, bývalom extraligovom stánku Mlékárny Kunín, kde absolvujú letné sústredenie hráči Prostějova.

Read more...
 
VŠEMvs Karlovka Bratislava zahájila extraligovú prípravu v Piešťanoch PDF Print

logo karlovkaBasketbalisti VŠEMvs Karlovka Bratislava ako prvý extraligový klub začali s letnou prípravou na nadchádzajúcu sezónu. Hráči nováčika najvyššej domácej súťaže sa zišli na úvodnom prípravnom kempe v Piešťanoch, kde sa trénerovi Milanovi Černickému hlásilo 20 hráčov.

Read more...
 
Nováčika z Karlovky povedie reprezentačný kouč Černický PDF Print

Tím nováčika slovenskej extraligy basketbalistov VŠEMvs Karlovka Bratislava povedie pri jeho premiére v najvyššej súťaži Milan Černický. Skúsený kormidelník, ktorý sa len minulý týždeň stal trénerom mužskej reprezentácie, keď vo funkcii nahradil Miroslava Grznára, sa dohodol s Karlovkou na dvojročnej zmluve s opciou na ďalšiu sezónu.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 68