Domov
Regionálne súťaže


Martin zažije basketbalovú sobotu PDF Print

Prvá augustová sobota bude patriť športu v Martine, na programe je totiž tradičný basketbalový turnaj, ktorý napíše už svoju 22. kapitolu a týmto podujatím je Sunny Cup.


Popularita 3x3 basketbalu sa každým dňom zvyšuje a uvedomujú si aj v ďalších mestách, v ktorých by radi toto dynamické podujatie spropagovali. V Martine sa už po dvadsiatydruhý krát uskutoční tradičný Sunny Cup, ktorý aj v tomto roku prinesie niekoľko zaujímavých noviniek. Letné kúpalisko Sunny v Martine ožije slovenskou, ale aj medzinárodnou konkurenciou, na svoje si však prídu aj našinci, ktorí majú záujem stráviť príjemný deň a zahrať si 3x3 basketbal. Otvorené sú štyri súťažné kategórie – Muži, Ženy, Mix a do 18 rokov. V cene štartovného, ktoré činí 20 euro na družstvo je občerstvenie, stanovanie a vstup na kúpalisko. Samozrejmosťou celodenného programu sú aj sprievodné podujatia, tradične nebude chýbať súťaž šestrákov, trojkárov a hlavne najlákavejšia smečiarska súťaž. Na turnaj pozýva aj organizátor podujatia Radoslav Hrušík: „Pozývame Vás na streetballový turnaj v Martine, ktorý má už 22-ročnú tradíciu a každý rok sa organizuje na Letnom kúpalisku Sunny Martin. Každoročne sa ho zúčastňujú aj reprezenanti SR a ČR v streetballe, ale aj nadsenci tohto sportu.“ Kúpalisko v Martine bude v sobotu patriť športu a zábave, preto netreba váhať s účasťou a prísť sa pozrieť.


Všetky informácie spolu s prihlasovaním nájdete na oficiálnom webe podujatia - http://sunnycup.zmbl.sk/ alebo na Facebookovom profile – Sunny Cup Streetball Martin.

 
Šiesty ročník Bratislavskej mestskej basketbalovej ligy spoznal svojho víťaza PDF Print

MBLiga vyvrcholila počas uplynulého víkendu tradičným Final Four turnajom, na konci ktorého sa zo zisku titulu radovalo družstvo Pezinského výberu.

Read more...
 
Je tu Final Four! PDF Print

Celosezónna snaha a honba za víťazstvami sa uzavrie počas nasledujúceho víkendu, štyri najlepšie celky si to v rámci Final Four rozdajú o víťaza piateho ročníka Bratislavskej mestskej basketbalovej ligy. Kto vystúpi na pomyselný piedestál?

Read more...
 
Favoriti postúpili, Regent môže rozhodnúť vo štvrtok PDF Print


MBliga pokračovala v minulom týždni druhými štvrťfinálovými stretnutiami, v ktorých favoriti mohli rozhodnúť o svojom postupe do Final Four. Podarilo sa im to? A ako skončil prvý štvrťfinálový duel medzi Regentom a BK AM? To sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Read more...
 
Play off čas v MBlige PDF Print

V Bratislavskej mestskej basketbalovej lige sa rozpútal v minulom týždni skutočný boj, začalo sa štvrťfinále piateho ročníka tejto sútaže, na konci ktorého bude záverečný Final Four turnaj a na ňom jeden víťaz. Ako dopadli prvé stretnutia v štvrťfinále?

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 Next > End >>

Page 1 of 6