Domov
Reprezentácie


Mladé Slovenky zdolali Poľsko PDF Print

Vždy v decembri sa stretávajú reprezentácie krajín Vyšegrádskej štvorky, aby si v rámci prípravy zmerali sily a otestovali potenciál novo tvoriacich sa tímov. Tohtoročný Turnaj Olympijských nádejí v kategórii U16 sa koná v Českej republike, v meste Zlín.

Read more...
 
Tri hráčky ŠKP08 Banská Bystrica v reprezentačných dresoch. PDF Print

Prvé reprezentačné sústredenie dievčat U16 (ročník 1996) trvalo len veľmi krátko. V zložitých ekonomických podmienkach SBA sa podarilo vybaviť telocvičňu a ubytovanie len na jeden deň v stredu 27.12.2012 v Ružomberku. Zoznámenie sa hráčok a trénerov prebehlo naozaj bleskovo. Na druhý deň ráno sme odcestovali do Budapešti, kde nás podvečer čakal prvý zápas tradičného turnaja Vyšehradskej štvorky - Turnaja Olympijských nádejí.

Read more...
 
Turnaj olympijských nádejí U 16 v Budapešti PDF Print
V dňoch 28. - 30. decembra sa v Budapešti bude konať „Turnaj olympijských nádejí" krajín Vyšegrádskej štvorky t.j. domáceho Maďarska, Slovenska, Česka a Poľska.
Read more...
 
Slováci v B-divízii s prvou výhrou PDF Print
Slovenskí reprezentanti do 16 rokov zvíťazili v stredajšom úvodnom stretnutí J-skupiny o konečné 17. - 22. miesto na záverečnom turnaji B-divízie ME nad Dánskom tesne 72:70
Read more...
 
Slováci prehrali po dramatickom priebehu so Švédskom PDF Print

Slovenskí reprezentanti do 16 rokov prehrali v nedeľňajšom stretnutí základnej C-skupiny na záverečnom turnaji B-divízie ME v macedónskej Strumici so Švédskom po dramatickom priebehu o jediný bod 100:101 po predĺžení.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 33


spankbang