Domov > Novinky > Basket portál > Regionálne súťaže > Sumár víkendových zápasov MBK Liptovský Mikuláš
Sumár víkendových zápasov MBK Liptovský Mikuláš
08 February 2010 Regionálne súťaže Written by Patrik Polcer

Družstvo mužov nastúpilo v druhej lige proti lučeneckým juniorom. Aj v našom drese sa predstavilo pár juniorov, ktorí v budúcej sezóne posilnia práve mužské družstvo. Hostí držali v zápase úspešné trojky, zatiaľ čo domáce družstv o bodovalo najmä spod koša. Po vyrovnanom prvom polčase sa však prejavila väčšia skúsenosť nášho družstva, ktoré záver zápasu pohodlne odkontrolovalo.

 

MBK LM – Lučenec 98:81 (48:43)

Body MBK LM: Škorupa 22, Badinka 18, Chomo 15, Császári 11, Králik 11, Vaňko 6, Fides 6, Karčák 4, Ondas 3, Ondrašik 2

 

Juniori nastúpili proti súperovi z Michaloviec v dvoch odlišných zápasoch.

V prvom zápase mali naši chlapci od začiatku zápas pevne vo svojich rukách a po vyrovnanej prvej štvrtine už v ďalšom priebehu nedali hosťom šancu na úspešný výsledok. Do druhého zápasu nastúpilo naše družstvo doplnené o hráčov kadetského družstva v rámci aklimatizácie týchto chlapcov na juniorskú kategóriu pred budúcou sezónou. Po vyrovnanom prvom polčase však naše družstvo úplne vybuchlo v tretej štvrtine, keď sme dokázali zaznamenať iba 4 body, čo rozhodlo o výsledku zápasu.

 

MBK LM – 1.BK Michalovce 77:55 (38:25)

Body MBK LM: Chomo 16, Sochor 14, Lukáč 14, Bekeč 8, Nižník 6, Grigar 6, Adamík 6, Španko 4, Droppa 3

 

MBK LM – 1.BK Michalovce 60:73 (29.25)

Body MBK LM: Bekeč 12, Chomo 12, Sochor 11, Lukáč 10, Profant 7, Droppa 6, Papp 2

 

Mladší žiaci po sérii prehier s favoritmi súťaže privítali súpera z nižších poschodí tabuľky. Hostia z Lučenca však ukázali sympatický výkon, ktorý našich chlapcov donútil zapnúť na plné obrátky. V prvom zápase sme odpor hostí zlomili v záverečnej štvrtine, keď sa počas celeého zápasu hostia držali na dostrel. Druhý zápas bol ešte dramatickejší, keď sa lučenčanom podarilo dostať na začiatku poslednej štvrtiny už do 12-bodového náskoku. Mohutným finišom však naše družstvo v posledných minútach strhlo výhru na svoju stranu.

 

MBK LM – Lučenec 81:68 (38:32)

Body MBK LM: Václav 28, Bendík 22, Kapina 20, Ouzonoglou 2, Buzák 2, Stiksa 2, Rázus 2, Ondas 2, Wlachovský 1

 

MBK LM – Lučenec 65:61 (27:31)

Body MBK LM: Kapina 23, Bendík 19, Ouzonoglou 8, Václav 8, Kozubjak 4, Buzák 2, Wlachovský 1

 
Basketland Novinky

Galéria

 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria


spankbang