Domov > Podujatia > Basketland Camp 10 > Basketland Team > Pozvaní tréneri
Tréneri PDF Vytlačiť

Druhými najpodstatnejšími osobami, po deťoch, sú na Basketland campoch tréneri, asistenti a všetci tí, ktorí sa o účastníkov počas celého trvania starajú.

Letné tréningové tábory, ktoré organizuje Basketland n. f. počas troch rokov privítali skúsených slovenských, ale aj zahraničných trénerov, mladé trénerské talenty, ale aj extraligových hráčov a reprezentantov Slovenska. Ináč tomu nebude ani tento rok.

Všetci netrpezlivo očakávame, ktorí tréneri sa zúčastnia campu v Leviciach a ktorí v Bratislave... Odporúčame preto sledovať sekciu novinky, kde budeme o priebežne o potvrdených tréneroch a hráčoch informovať.

Predbežne oslovení tréneri a hráči:

Tréneri:

  • Štefan Svitek (Maxima Broker Košice)
  • Petra Soošová (ACSL Furdenheim, Franc.)
  • Antoine Metz (ACSL Furdenheim, Francúzsko)
  • Julius Beťko (MBK Komárno)
  • Tomáš Holešovský (BK Ústí n Labem, ČR)
  • Jozef Lovík (Basketbal Levice)
  • Jozef Ištók (BK Rožňava)
  • Branislav Bažány (ŠBK Petržalka Bratislava)
  • František Kubala (tréner reprezentácie SR do 15 rokov, MBK Karlovka)
  • Ján Krajňák (asistent trénera reprezentácie mužov, Maxima Broker Košice, AVE VODS Košice)
  • Peter Roman (asistent trénera reprezentácie SR do 15 rokov, IMC Považská Bystrica)
  • Peter Torda (tréner reprezentácie SR do 15 rokov, ICM Považská Bystrica)
  • Martin Šilan (vedúci družstva reprezentácie SR do 14 rokov)
  • Patrik Polcer (MBK Karlovka)
  • Ladislav Šaffo (FTVŠ UK Bratislava)
  • Dominika Krajňáková (AVE VODS Košice)
  • Jozef Juhász (MBK Kežmarok)
  • Daniel Čurka (Slovan Bratislava)
  • Roman Dubovský (MBK Karlovka)
  • Robert Parízek (MBK Karlovka)
  • Matúš Paulovič (BK Slovan Bratislava)
  • Richard Ďuriš ( BK AŠK Inter Bratislava)
  • Monika Mikušová ( B.S.C. Bratislava )

Aktívni hráči:

  • Branislav Brliť (AB Cosmetics Pezinok)
  • Dušan Snopko (AB Cosmetics Pezinok)
  • Ondrej Haviar (MBK Handlová)
  • Branislav Koczkas (ŠKP Banská Bystrica)
  • Tomáš Vavro (Štadión Trenčín)
  • Martin Rýdzi (MBK Pezinok)
  • Peter Ivanovič (MBK Karlovka Prír. Bratislava)
  • Marek Kozlík (AB Cosmetics Pezinok)
  • Ivana Jalčová (Dobrí Anjeli Košice)
  • Michaela Malinková (Slovan Bratislava)
  • Zuzana Babaríková (INPEK UKF Nitra)
  • Katarína Krčmárová (Slovan Bratislava)
  • Erika Horváthová ( BKM Piešťany )