Domov > Novinky > Basket portál > Regionálne súťaže > Muži aj ženy víťazne!
Muži aj ženy víťazne!
19 March 2010 Regionálne súťaže Written by Patrik Polcer
Družstvo žien v zápase so Zvolenom chcelo potvrdiť svoje postavenie v tabuľke. Od prvej minúty držali dievčatá trénerského dua Vanko – Žuffa taktovku zápasu pevne vo svojich rukách. Postupne sa na palubovku dostali všetky hráčky a každá z nich sa aj zapísala do streleckej listiny. Už do polčasu sme si vybudovali pohodlný náskok, ktorý bol v priebehu zápasu aj 30-bodový. V poslednej štvrtine už hostky len upravili konečný rozdiel na 24 bodov.Po pohodlnej výhre si tak naše družstvo upevnili prvé miesto v tabuľke 1.ligy žien s bilanciou 8-0.

MBK LM - BK ZŠ Zvolen 88:64 /51:32/
Body MBK LM: Matajová 18, Kacianová 12, Javorková 11, Molíková 11, Smiešková 9, Callová 8, Bračoková 6, Žuffová 5, Nerádová 4, Pallová 2, Pirohová 2
Muži privítali súpera z Považskej Bystrice s cieľom odčiniť posledný zlý výkon z Martina. Po prvej štvrtine (20:4) sa zdalo, že sa im to bez problémov podarí. Potom však naše družstvo začalo robiť zbytočné chyby, čo vrátilo hostí do zápasu. V tretej štvrtine sa považania dokonca dostali do vedenia, ktoré naše družstvo strhlo späť na svoju stranu až v posledných minútach zápasu.
MBK LM - IMC Považská Bystrica 61:60 /32:25/
Body MBK LM: Škorupa 15, Badinka 10, Chomo 9, Jamsila 9, Császári 6, Ondrášik 6, Králik 4, Fides 1, Vaňko 1

Najbližšiu sobotu 20.3. sa na domácej palubovke predstavia iba mladší žiaci, ktorí privítajú hostí z nedaľekého Martina. Družstvo mužov cestuje do Zvolena, juniori sa predstavia v Prešove a kadeti zavítajú do Svitu.

 

 
Basketland Novinky

Galéria

 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria


spankbang