Domov > Novinky > Basket portál > Mládežnické súťaže > UMB08 v Moskve: Tesná prehra s Minskom
UMB08 v Moskve: Tesná prehra s Minskom
28. November 2011 Mládežnícke súťaže Autor: Patrik Polcer

Dnes nás na turnaji U14 Champions Cup čakal ďalší súper zo silnej „sovietskej" školy bieloruský majster RGUOR Minsk. Po prvom polčase sme viedli a vyzeralo to, že zápas máme pod kontrolou. No v tretej štvrtine sme poľavili v koncentrácii, prehrali sme ju 21 : 8 a to znamenalo koniec našich nádejí na úspech. V závere sme ešte stiahli na rozdiel 4 bodov no už nebolo síl na zvrat. Zajtra nás čakajú Španielky z Madridu, ktoré sú rovnako ako my zatiaľ bez víťazstva. Musíme zabojovať a výhrou si vytvoriť  lepšiu východziu pozíciu do záverečných bojov. Ďakujeme spoločnostiam RV-FX, s.r.o., Arrent, s.r.o., Danko a Tatratech, s.r.o. za podporu našej účasti na turnaji.