Domov > Podujatia > Basketland Camp 2019 > Účastníci
Účastníci 2019

Vážení camperi a rodičia,

po úspešnom prihlásení a uhradení účastníckeho poplatku je organizátorom stanovená doba 7 pracovných dní na akceptáciu. Prosím kontaktute nás ohľadom akceptácie iba v prípade uplynutia 7 pracovných dní od úhrady!


Počet prihlášokSpoluPiešťany 1. turnusPiešťany 2. turnusLiptovská Osada
Odoslané3911199
Akceptované159766122
Spolu198878031


PoradieMenoPriezviskoKlubRok nar.AkceptovanýCamp
1TomášAdamkovičBSC Bratislava2008
 
Piešťany 2. turnus
2ClarissaMolnarovaAkapo Lučenec2007
 
Piešťany 1. turnus
3SaskiaJashariAKAPO Lučenec2007
 
Piešťany 1. turnus
4KristinaFujasovaZirafky Tvrdošovce 2006
 
Piešťany 2. turnus
5Vilma NedielkovaPiestanske cajocky2010
 
Piešťany 1. turnus
6VilmaNedielkovaPiestanske cajocky2010
 
Piešťany 2. turnus
7EmaDobrovodskáBK AŠK SLAVIA TRNAVA2007
 
Piešťany 2. turnus
8NelaDrimajováBK Slávia Trnava2007
 
Piešťany 2. turnus
9JankaSedliačikováBK Zvolen2005
 
Piešťany 1. turnus
10JohanaTrdlicová Basket Flames Wien2003
 
Piešťany 1. turnus
12JohanaTrdlicováBasket Flames Wien2003
 
Piešťany 2. turnus
13MarekKloselESH Helsinki, Finsko2002
 
Piešťany 1. turnus
14EmaChmurováBK AŠK Slávia Trnava2007
 
Piešťany 2. turnus
15SáraČernáBK AŠK SLÁVIA TRNAVA2007
 
Piešťany 2. turnus
16Alžbetka ŠkremkováBK AŠK SLÁVIA TRNAVA2008
 
Piešťany 2. turnus
17BarborkaŠkremkováBK AŠK SLÁVIA TRNAVA2011
 
Piešťany 2. turnus
18Izabela Hlubinová Slávia Trnava2007
 
Piešťany 2. turnus
19JankaSedliačikováBK Zvolen2005
 
Piešťany 2. turnus
20ValentýnaPeringerováSKB Tišnov2002
 
Piešťany 1. turnus
21MichaelaCibulkováSKB Tišnov / KP Brno2004
 
Piešťany 1. turnus
22Damian MikušInter Bratislava2006
 
Piešťany 1. turnus
23AugustinMikušKarlovka Bratislava2009
 
Piešťany 1. turnus
24Maroš Golian Inter Bratislava2007
 
Piešťany 1. turnus
25RichardBrostelIMC Považská Bystrica 2008
 
Piešťany 2. turnus
26SofiaStrečanskáBKM Piešťany2008
 
Piešťany 1. turnus
27SofiaStrečanskáBKM Piešťany2008
 
Piešťany 2. turnus
28AndrejGašajINTER Bratislava2008
 
Piešťany 1. turnus
29SamuelTonhauserŠBK Handlová2006
 
Piešťany 1. turnus
30MichalPivkoMBK Victoria Zilina2008
 
Liptov - Liptovská Osada
31William Steven Greenblum BK Inter 2008
 
Piešťany 2. turnus
32TamaraOrviská BKM Piešťanskė čajočky2008
 
Piešťany 1. turnus
33TamaraOrviská BKM Piešťanskė čajočky2008
 
Piešťany 2. turnus
34TomášSásBSC Bratislava2003
 
Piešťany 1. turnus
35MatejHruškaBSC Bratislava2003
 
Piešťany 1. turnus
36JakubKubalax2011
 
Piešťany 1. turnus
37Adam Tordax2011
 
Piešťany 1. turnus
38PeterŽukovskýGABBO Senec2005
 
Piešťany 1. turnus
39RastislavHuňoraMBK Victoria Žilina2006
 
Liptov - Liptovská Osada
40KarinMéhesováŠBK Šamorín2008
 
Piešťany 2. turnus
41SIMONASLIACKAMBK-RUŽOMBEROK2005
 
Piešťany 2. turnus
42VanesaKôrkováMBK Ružomberok2005
 
Piešťany 2. turnus
43QuentinGreenInter2008
 
Piešťany 1. turnus
44Michal Šebesta Inter Bratislava 2008
 
Piešťany 1. turnus
45MichalPražákGABKO Senec2007
 
Piešťany 1. turnus
47MatejKozaBK Gabko Senec / MBK AŠK Slávia Trnava2008
 
Piešťany 1. turnus
48MarekSvoradAKAPO Lučenec2009
 
Piešťany 2. turnus
49ŠimonDobišGabko Senec2007
 
Piešťany 1. turnus
50SamuelSchleicherAKAPO Lučenec2009
 
Piešťany 2. turnus
51NinaVargováAkapo Lučenec2008
 
Piešťany 1. turnus
52SissiSedlačekováAkapo Lučenec2007
 
Piešťany 1. turnus
53SofiaZagibováŽBK Rožňava2006
 
Piešťany 1. turnus
54KatarínaAdamkováŽBK Rožňava2006
 
Piešťany 1. turnus
55KristínaLiptákováBKM Piešťany2007
 
Piešťany 1. turnus
56SarahSolotrukovኊK BASKET SL2005
 
Piešťany 2. turnus
57PeterOlbert-2005
 
Liptov - Liptovská Osada
58AgátaVidováMBK Stará Turá2006
 
Piešťany 2. turnus
59AlexandraVišňovskáMBK Stará Turá2006
 
Piešťany 2. turnus
60BibianaToševováBK Klokani Ivanka pri Dunaji2005
 
Piešťany 2. turnus
61VanessaKostkováBAMP Poprad2006
 
Liptov - Liptovská Osada
62SamuelJozekBKM SPU Nitra2005
 
Piešťany 2. turnus
63KatarínaTrembováBAM Poprad2006
 
Liptov - Liptovská Osada
64MatúšWielgosŠBK GALAXY KOŠICE2010
 
Piešťany 2. turnus
65ViktorBarbuščákBK 04 AC LB SNV2004
 
Piešťany 1. turnus
66TamaraBakošováŽBK Rožňava2004
 
Piešťany 1. turnus
67RomanHruskaV USA2006
 
Liptov - Liptovská Osada
68HanaRybárováBKM Junior UKF Nitra2005
 
Piešťany 2. turnus
69TatianaRybárováBKM Junior UKF Nitra2007
 
Piešťany 2. turnus
70emmaGelnarováBKM Junior UKF Nitra2004
 
Piešťany 2. turnus
71JanWarischBK Opava2009
 
Piešťany 2. turnus
72VáclavWarischBK Opava2007
 
Piešťany 2. turnus
73SarahDovičovičováBKM junior UKF Nitra2008
 
Piešťany 2. turnus
74MáriaVondryskováBK Klokani Ivanka pri Dunaji2006
 
Piešťany 2. turnus
75SáraSármányŠBK Šamorín2007
 
Piešťany 1. turnus
76SabinaHuščavováBKM Junior UKF Nitra2006
 
Piešťany 2. turnus
77Tamara TóthováŠBK ŠAMORÍN2007
 
Piešťany 1. turnus
78PetraFindriková Young Angels Košice 2004
 
Piešťany 2. turnus
79PetraMatejkováBKM Junior UKF Nitra2004
 
Piešťany 2. turnus
80TamaraTresováYoung Angels Academy2004
 
Piešťany 2. turnus
82KarolinaKardošováSBK Samorin2007
 
Piešťany 1. turnus
83EmmaMašlankováYoung Angels Košice 2004
 
Piešťany 2. turnus
84SofiaSoókyŠBK Šamorín 2006
 
Piešťany 1. turnus
85RebekaLádiováŠBK Šamorín2006
 
Piešťany 1. turnus
86SáraKubalováBabyland Pieštany2012
 
Piešťany 1. turnus
87AdélaKvardováSK Renocar Podolí2004
 
Piešťany 2. turnus
88Marek VajdaBK Opava 2009
 
Piešťany 1. turnus
89Boris CebecauerVICTORIA Zilina2008
 
Piešťany 1. turnus
90TerezaRausováSK Podolí2005
 
Piešťany 2. turnus
91LukášSelešVICTORIA Zilina2008
 
Piešťany 1. turnus
92JosefPištaVICTORIA Zilina2008
 
Piešťany 1. turnus
93Réka BugárováŠBK Šamorín2006
 
Piešťany 1. turnus
94ZsókaBugárováŠBK Šamorín2006
 
Piešťany 1. turnus
95KláraHanikováSK Renocar Podolí2005
 
Piešťany 2. turnus
96EliškaMátlováSK Renocar Podolí u Brna, KP Brno2004
 
Piešťany 2. turnus
97SáraFilipcováSK Renocar Podolí u Brna2003
 
Piešťany 2. turnus
98AnetaMenšíkováSK RENOCAR PODOLÍ2005
 
Piešťany 2. turnus
99RichardSuchomelMBK Victoria2007
 
Liptov - Liptovská Osada
100Karolina MajernikovaYoung Angels academy 2004
 
Piešťany 2. turnus
101SamuelSoosACSL Furdenheim2003
 
Piešťany 2. turnus
102SoosovaSimonaSIG Strasbourg2004
 
Piešťany 2. turnus
103KarinMéhesováŠBK Šamorín2008
 
Piešťany 1. turnus
104MichaelaBartalosováŠBK Šamorín2008
 
Piešťany 1. turnus
105AnnaBenešováKP Brno / SK Podolí2004
 
Piešťany 2. turnus
106KatarínaKolesárováYoung Angels Academy Košice2006
 
Piešťany 2. turnus
107Natália MAJERNÍKOVÁYoung Angels Academy 2006
 
Piešťany 2. turnus
108PeterStručkaTJ Družba Piešťany2005
 
Piešťany 1. turnus
109KatarínaKaššaiováAKAPO Lučenec2009
 
Piešťany 1. turnus
110TamaraBenčokováAKAPO Lučenec2009
 
Piešťany 1. turnus
111Viktória Urbanová BKM Piešťany 2007
 
Piešťany 1. turnus
112DamianPitoňákInter Bratislava2010
 
Piešťany 1. turnus
113TomášMátlSK Podolí, Tygři Brno2004
 
Piešťany 2. turnus
114LadislavGergelyBK Junior Komarno2005
 
Piešťany 1. turnus
115Natália MAJERNÍKOVÁYoung Angels Academy 2006
 
Piešťany 2. turnus
116SofiaPavlíkováŠBK Šamorín2006
 
Piešťany 1. turnus
117FilipGalovičMBK Victoria Žilina2006
 
Liptov - Liptovská Osada
118FilipSamuhelMBK Victoria Žilina2007
 
Liptov - Liptovská Osada
119MartinkaSagalincováBAMP Poprad2005
 
Piešťany 1. turnus
120TatianaŠoltészováBAMP Poprad2005
 
Piešťany 1. turnus
121KristínaRevickáŠBK Šamorín2006
 
Piešťany 1. turnus
122SaraMuhlbergerovaBKM ZILINA2006
 
Piešťany 1. turnus
123RebekaŠarayovaBKM ZILINA2007
 
Piešťany 1. turnus
124RobinŠtěrbáčekSokol Kbely2005
 
Liptov - Liptovská Osada
125KryštofŠtěrbáčekSokol Kbely2005
 
Liptov - Liptovská Osada
126SamuelLněníčekSokol Kbely2005
 
Liptov - Liptovská Osada
127TomášKováčBasket Rožňava2010
 
Liptov - Liptovská Osada
128MilanGejdošBasket Roznava2009
 
Liptov - Liptovská Osada
129MatejKováčBasket Rožňava2011
 
Liptov - Liptovská Osada
130TatianaKullováYoung Angels Academy2007
 
Liptov - Liptovská Osada
131AlžbetaTomášováYoung Angels Kosice2007
 
Liptov - Liptovská Osada
132SofiaCzirakovaBKM Petržalka Five Stars2007
 
Piešťany 1. turnus
133LenkaMurgašováBK Slovan2006
 
Piešťany 1. turnus
134EmaMurgašováBK Slovan2006
 
Piešťany 1. turnus
135LukášSýkoraBasket Rožňava /Loptoši Rožňava/2009
 
Liptov - Liptovská Osada
136RebekaKovácsováŠBK Šamorín2008
 
Piešťany 2. turnus
137Emma LucaNémethŠBK Šamorín2008
 
Piešťany 2. turnus
138SáraŠevčovičováBKM Junior UKF Nitra2004
 
Piešťany 2. turnus
139NikaŠevčovičováBKM Junior UKF Nitra2006
 
Piešťany 2. turnus
140LindaTátošováŠBK Šamorín 2007
 
Piešťany 1. turnus
141VeronikaTátošováŠBK Šamorín 2007
 
Piešťany 1. turnus
142EliášRušarBK Inter2009
 
Piešťany 1. turnus
143PeterPavuk-2006
 
Piešťany 1. turnus
144JakubMrvaBSC Bratislava2009
 
Piešťany 2. turnus
145SaskiaMačičákováYoung Angels2004
 
Piešťany 2. turnus
146LuciaSvitanovኊK BASKET Stará Ľubovňa 2005
 
Piešťany 2. turnus
147NinaViznerovaYoung Angels Academy2004
 
Piešťany 2. turnus
148SimonaSobôtkováBK SLOVAN 2006
 
Piešťany 1. turnus
149EMABrozováMBK Ružomberok2004
 
Piešťany 2. turnus
150NicolKubíkováMBK Ružomberok2004
 
Piešťany 2. turnus
151AdélaRyzáSK Renocar Podolí u Brna2004
 
Piešťany 2. turnus
152MichaelPiknaBBC Sparta Bertrange2009
 
Liptov - Liptovská Osada
153MartinaČernickáŽBK Rožňava2006
 
Piešťany 1. turnus
154DominikaStefanovaBKM Junior UKF Nitra2004
 
Piešťany 2. turnus
155LuciaPiscovaBK Klokani Ivanka pri Dunaji2010
 
Piešťany 1. turnus
156KatarínaLevičaninČajočky - pripravka Piestany2010
 
Piešťany 1. turnus
157MaximaBednarčíkováYoung Angels Košice2005
 
Liptov - Liptovská Osada
158VincentKollárSlávia Trnava2009
 
Piešťany 1. turnus
159AntonŠedoŠK Slávia Trnava2008
 
Piešťany 1. turnus
160JakubKarell Slávia Trnava 2008
 
Piešťany 1. turnus
161Ondrej Karell Slávia Trnava 2011
 
Piešťany 1. turnus
162TildaSlamaŠbk Šamorín2006
 
Piešťany 2. turnus
163AnnaLelkesSBK Samorin2006
 
Piešťany 2. turnus
164ElaŽovicováFelix2009
 
Piešťany 2. turnus
165DavidŽovic-2012
 
Piešťany 2. turnus
166BrianBališ Gabko Senec2006
 
Liptov - Liptovská Osada
167RichardLehotaVictoria ZILINA2009
 
Piešťany 1. turnus
168LauraMurkováBKM Petržalka - FIVE STARS2008
 
Piešťany 1. turnus
169DamienFletcherBSC Bratislava2009
 
Piešťany 2. turnus
170MichaelaSovováBKM Petržalka - Five Stars2007
 
Piešťany 1. turnus
171HugoGalvanek BSC Bratislava2008
 
Piešťany 2. turnus
172MaximGalvanekBSC Bratislava2006
 
Piešťany 2. turnus
173DanielDzurekSlávia Trnava2009
 
Piešťany 1. turnus
174FilipPolakovičBasketbalový klub Slávia Trnava2008
 
Piešťany 1. turnus
175SimonStašíkBSC Bratisalva2008
 
Piešťany 2. turnus
176PetrArendarčíkBK OPAVA2005
 
Piešťany 2. turnus
177DavidGyurcsiBk Inter Ba2010
 
Piešťany 1. turnus
178FederikaRausová BK ZŠ zvolen 2003
 
Piešťany 1. turnus
179TerezaBednářováSK Podolí2005
 
Piešťany 2. turnus
180Tomáš Čmarada Slávia Trnava2010
 
Piešťany 1. turnus
181ŠimonMelagaMŠK BK Žiar nad Hronom2004
 
Liptov - Liptovská Osada
182MatúšMelagaMŠK BK Žiar nad Hronom2006
 
Liptov - Liptovská Osada
183JakubBarcíkMŠK BK Žiar nad Hronom2007
 
Liptov - Liptovská Osada
185AdamGalkoMŠK BK Žiar nad Hronom 2004
 
Liptov - Liptovská Osada
186Henrich Galko MŠK BK Žiar nad Hronom 2011
 
Liptov - Liptovská Osada
187OliverOndrikMSK BK Ziar nad Hronom2006
 
Liptov - Liptovská Osada
188Stanislav Stopják-2001
 
Piešťany 1. turnus
189JanaMicankováSBK Šamorín2008
 
Piešťany 1. turnus
190EmaMicankováSBK Šamorín2008
 
Piešťany 1. turnus
191OliverBanášBSC BRATISLAVA2008
 
Piešťany 2. turnus
192DanielOlejárBK 04 AC LB2003
 
Piešťany 2. turnus
193Adam ČiernyVictoria Žilina2006
 
Liptov - Liptovská Osada
194MarekŠoškaMBK Victoria Žilina2006
 
Liptov - Liptovská Osada
195SamuelNeumanVictoria Žilina2006
 
Liptov - Liptovská Osada
196JergušKajánekInter2011
 
Piešťany 1. turnus
197StefaniaMichaličkovaMBK Ružomberok2007
 
Liptov - Liptovská Osada
198SofiaKamenárováŠBK Šamorín2009
 
Piešťany 1. turnus
199NinaNovákováBKM PETRŽALKA FIVE STARS2007
 
Piešťany 1. turnus
200NinaDUDONOVÁBK LOKOMOTIVA SEREĎ2004
 
Piešťany 2. turnus
201Lillian VaňovčekováBK LOKOMOTIVA SEREĎ2004
 
Piešťany 2. turnus
202Sarah YasminZrayerBK Lokomotiva Sereď2004
 
Piešťany 2. turnus