Domov > Podujatia > Basketland Camp 2020 > Účastníci
Účastníci 2020

Vážení camperi a rodičia,

po úspešnom prihlásení a uhradení účastníckeho poplatku je organizátorom stanovená doba 7 pracovných dní na akceptáciu. Prosím kontaktute nás ohľadom akceptácie iba v prípade uplynutia 7 pracovných dní od úhrady!


Počet prihlášokSpoluI. Liptovská OsadaII. Piešťany - týždennýIII. Piešťany - denný
Odoslané184104
Akceptované184759811
Spolu2027910815


Účastníci podľa kempu

    
MenoPriezviskoKlubRok nar.Akceptovaný
TomášKováčLoptoši Rožňava2010
 
MatejKováčLoptoši Rožňava2011
 
PeterKopecký Loptoši Rožňava 2009
 
TamaraTresováTydam UPJŠ Košice2004
 
František Kopecký Loptoši Rožňava 2011
 
MilanGejdošLoptoši Rožňava2009
 
JankaSedliačikováBK Zvolen2005
 
MatthiasLőrinczbasketrožňava2011
 
ZuzanaMaslíkováŠKP 08 Banská Bystrica2008
 
VanesaDobríkováTydam UPJŠ Košice2005
 
AlexandraRehanekováMBK Ružomberok2008
 
SavinaBrezňanováŠKP 08 Banská Bystrica2008
 
DorotaHalmiovaZvolen2006
 
JúliaMahútováMBK Ružomberok2007
 
JánMajernyíkLoptoši Rožňava2011
 
Matúš VavrekBasket Rožňava2011
 
MichalPivkoMBK Victoria Žilina2008
 
RichardSuchomelMBK Victoria Žilina2007
 
SimonSuchomelMBK Victoria Žilina2011
 
JanStuhlBK Gabko Senec2007
 
KatarinaKubicovaBKM Zilina - Zavodie2008
 
DanielaBerákováŠKP 08 B.Bystrica2007
 
AlexandraPetrovičováBK ŠKP 08 BB2008
 
MichalJanžoVICTORIA ŽILINA2007
 
FilipDemakMBK Karlovka2008
 
NataliaDadulákováYoung angels2009
 
RichardČechmánekMBK Karlovka2007
 
TatianaKullováYoung Angels Academy2007
 
SaskiaJashariAkapo Lučenec2007
 
Tarja JudtLoptosi Roznava2012
 
VilmaNedielkovaPN Čajočky2010
 
CharlotteOlšiakováBK Zvolen2008
 
SofiaGunárováBK Banská Bystrica2009
 
SamuelSchleicherAKAPO, Lučenec2009
 
MatejKozaBK Gabko Senec / MBK AŠK Slávia Trnava2008
 
ŠimonDobišLevy Senec 2007
 
ClarissaMolnárová AKAPO Lucenec2007
 
SamuelMichalíkRimbasket Košice2007
 
DanielMichalíkRimbasket Košice2010
 
DavidHlaváčMŠK Žiar nad Hronom2010
 
ŠtefanProňRIM Basket2007
 
MichalProňRIM Basket2008
 
DanielVaradzinŠBK Galaxy Košice 2008
 
Jakub OťapkaMŠK BK Žiar nad Hronom2009
 
Sophia TakáčováBkm junior Ukf Nitra2009
 
MonikaGanobčíkováMBK Ružomberok2010
 
EllaKorecováBKM junior UKF Nitra2009
 
Boris Balát MBK Victoria Žilina2007
 
TamaraBuchovaBKM Junior UKF Nitra2008
 
EllaKorecováBKM junior UKF Nitra2009
 
CleoHrnčiarikováBKM Junior UKF Nitra2008
 
Tamarka OndrasikovaMBK Ružomberok2007
 
DominikBalogŠBK Galaxy Košice2008
 
PatrikBalogŠBK Galaxy Košice2009
 
MatejKozákŠBK GALAXY Košice2008
 
JoachimPojedinecIskra Svit2006
 
AlexandraLabašova Young Anngels 2009
 
OLIVERKOMLOŠRIMBASKET KOSICE2007
 
HenrichGalkoMŠK BK Žiar nad Hronom 2011
 
LuciaStrokovaBKM Zilina2006
 
VilmaBosákováYoung Angels2010
 
NelaPodobováBKM Junior UKF Nitra2009
 
LilianaHarihovskáYoung Angel Košice2009
 
PetraRayová MBK Stará Turá 2010
 
TatianaKovárováMBK Stará Turá2009
 
NikitaKontinováMBK Stará Turá2009
 
HanaHučkováMBK Stará Turá2009
 
SebastianTrailŠBK Galaxy2008
 
AdamHorvathRIM Basket Kosice2007
 
DávidKľúčikLoptoši, Rožňava2010
 
StellaCsankováAKAPO Lučenec2010
 
HanaStachovaSlavia Trnava2010
 
PeterŠvecBK Junior Komárno2006
 
MartinŠvecBK Junior Komárno2007
 
KrištofKosdiBKM SPU Nitra2007
 
BiankaGregušováAKAPO Lučenec2011
 
AlexanderPetrovičBSC Bratislava2007
 
MartinMaťugažiaden2008
 
BiankaGregušováAKAPO Lučenec2011
 


 


spankbang