Domov > Podujatia > Basketland Camp 2020 > Média > Novinky
BL Camp
03. Jún 2014 BL Camp Autor: Marek Ribánsky
Basketland camp po prvýkrát zavíta do štyroch slovenských miest

anim-camp07I toto leto pre Vás Basketland n.f. vďaka podpore svojich partnerov a mládežníckych trénerov pripravuje zaujímavý basketlandový program. Počas tohtoročných prázdnin príde vybraný team trénerov, asistentov a basketbalových osobností z radov profi hráčov do štyroch slovenských miest. Postupne obľúbený Basketland camp privíta mladé basketbalové nádeje začiatkom prázdnin tradične v Leviciach, na prelome letných mesiacov premiérovo v Piešťanoch, neskôr v Bratislave a na záver leta Liptovskom Mikuláši – Kvačanoch.

Posledná zmena: 03. Jún 2014
Čítajte viac...
 
11. Júl 2013 BL Camp Autor: Patrik Polcer
BLOG: Basketland Camp z pohľadu Marty Páleníkovej

 Hráčka extraligového tímu Piešťanské čajky napísala do svojho blogu svoje zážitky o Basketland Campe v Leviciach kde sa už druhý rok zúčastnila ako asistentka pri jednom z dievčenských družstiev.

Posledná zmena: 11. Júl 2013
Čítajte viac...
 
25. November 2012 BL Camp Autor: Patrik Polcer
BASKET-LIVE WINTER CAMP PRIEVIDZA 2.1. - 5.1.2013

logo campPo úspešnom letnom kempe je tu ďalší jedinečný kemp, určený mladým ľuďom vo veku od 7-19 rokov. Ak máš chuť prežiť fantastické basketbalové prázdniny s basketbalovou rodinou, tak máš ideálnu možnosť prihlásiť sa na nami organizovaný zimný BASKET-LIVE CAMP 2013, ktorý sa uskutoční v Prievidzi od 2. do 5. januára 2013. Z kempu sa vrátiš s množstvom krásnych zážitkov a spoznáš veľa nových kamarátov.

Posledná zmena: 25. November 2012
Čítajte viac...
 
13. Apríl 2011 BL Camp Autor: Lucia Vanková
Basketland camp 2011 klope na dvere!

logo_camp_2011Nezisková organizácia Basketland n.f. zoorganizuje i počas tohtoročných letných prázdnin už VI. ročník medzinárodných basketbalových táborov pod názvom Basketland camp '11. Účasť na BASKETLAND CAMPE '11 znamená zmysluplné využitie času letných prázdnin, nové športové a kultúrne zážitky, stretnutia s osobnosťami slovenského basketbalu s radov hráčov i trénerov.

Posledná zmena: 13. Apríl 2011
Čítajte viac...
 
18. Júl 2010 BL Camp Autor: Patrik Polcer
Basketland campu v Bratislave

Dobrý deň vážení rodičia, či priamo účastníci Basketland campu v Bratislave, dovoľte nám niekoľko dní pred zahájením kempu, upresniť a pripomenúť základné informácie o začiatku, priebehu a ukončení kempu.

Čítajte viac...
 
25. Máj 2010 BL Camp Autor: Patrik Polcer
3. kolo Streetball Tour 2010 zavíta do Bratislavy

tour_2010_vajnJubilejný 5. ročník Streetball Tour pokračuje najbližší víkend v bratislavskej mestskej časti Vajnory.

Čítajte viac...
 
17. Máj 2010 BL Camp Autor: Patrik Polcer
Moscow Open opäť hlavným lákadlom Streetball Tour 2010

Neoficiálne Majstrovstvá sveta v streetballe sa v ruskej metropole uskutočnia 28. júla - 1.augusta   

Čítajte viac...
 
22. Február 2010 BL Camp Autor: Patrik Polcer
Basketland camp 2010

Nezisková organizácia Basketland n.f. zoorganizuje i počas tohtoročných letných prázdnin už V. ročník medzinárodných basketbalových táborov pod názvom Basketland camp ’10.

Posledná zmena: 22. Február 2010
Čítajte viac...
 
28. Júl 2009 BL Camp Autor: Katka Melišková
Trénerský seminár pri Basketland campe 09 Bratislava
V pondelok 27. júla sa v Bratislave začal posledný zo série troch letných basketbalových táborov pre deti do 18 rokov pod názvom Basketland Camp 09.
Čítajte viac...
 
28. Júl 2009 BL Camp
Trénerský seminár pri Basketland campe 09

Basketland n.f. v spolupráci s MBK Ružomberok, MBK Karlovka a Združením trénerov SBA pripravuje cyklus trénerských seminárov pri letných basketbalových táboroch Basketland camp 09.


Jednotlivé semináre „Basketland coach clinik" sa uskutočnia v troch regiónoch Slovenska. Začíname na úvodnom Basketland camp-e v Leviciach v stredu 8. júla, pokračovať budeme nedeľu 19. júla v Ružomberku a cyklus seminárov vyrcholí na FTVŠ UK v Bratislave v stredu 29. júla. Na každej klinike budú mať tréneri možnosť absolvovať aj praktickú časť formou návštevy vybraných tém tréningov v programe Basketland camp-ov i následnej diskusie s jednotlivými hlavnými trénermi a extraligovými hráčmi. Teoretická časť bude zaradená vždy na záver dňa. Medzi lektormi sú mená skúsených trénerov, ale aj trénerov z nastupujúcej mladej generácie. Záujemcovia sa tak môžu tešiť na tréningové prístupy, názory a metódy Štefana Sviteka, Jána Krajňáka, Petra Tordu, Michala Porubčana, Jozefa Lovíka a Františka Kubalu.

Program Basketland coach clinik:

  • Levice (Mestská športová hala, 8. júla) - Využitie kombinácie P & R

Témy prednášok: Moderné trendy vo vrcholovom európskom basketbale - analýza systémov hry vybraných euroligových tímov ako súperov Maxima Broker Košice (Štefan Svitek, Ján Krajňák), Tréningový program zameraný na rozvoj HČJ v klube CIMBERIO Varese (Peter Torda)

  • Ružomberok (ŠH Koniareň, 18. júla) - HČJ: Obranné a útočné doskakovanie

Témy prednášok: Základy prienikovej hry (Michal Porubčan), Tréningový program zameraný na rozvoj obranného doskakovania (František Kubala)

  • Bratislava (FTVŠ UK, 22. júla) - HČJ - Obranné a útočné doskakovanie

Témy prednášok: Pohybové hry zamerané na zdokonaľovanie útočných HČJ (František Kubala), Prihrávka, nácvik techniky (Jozef Lovík)

 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 Nasledujúci > Koniec >>

Strana 3 z 5


spankbang