Domov > Novinky > Basket portál > Regionálne súťaže > Všetky mužské družstvá MBK Liptovský Mikuláš v akcií na palubovkách súperov
Všetky mužské družstvá MBK Liptovský Mikuláš v akcií na palubovkách súperov
27 January 2010 Regionálne súťaže Written by Patrik Polcer
Družstvo mužov MBK LM sa predstavilo uplynulú sobotu v Prievidzi. Dobrým výkonom vzdorovalo domácemu favoritovi celý zápas. Proti nášmu družstvu však okrem prievidžanov stáli aj rozhodcovia, ktorí nám nedovolili postarať sa o prekvapenie. Konečný rozdiel v skóre nevystihuje dianie na palubovke, keď naše družstvo bolo domácemu viac ako vyrovnaným súperom...
Palimpex Prievidza - MBK LM 88:74 (44:36)
Body MBK LM: Badinka 23, Jamsila 14, Škorupa 11, Povolný 10, Császári 6, Králik 6, Karčák 4
Družstvo juniorov sa predstavilo na palubovke košického Tydamu. V oboch zápasoch držali domáci krok s našimi chlapcami len v prvej štvrtine. V druhej štvrtine si už naše družstvo vypracovalo náskok, ktorý pohodlne udržalo až do konca zápasu.
Tydam Košice - MBK LM 49:69 (22:32)
Body MBK LM: Sochor 22, Lukáč 13, Wlachovský 13, Chomo 8, Grigar 6, Povolný 5, Nižník 2
Tydam Košice - MBK LM 37:52 (16:27)
Body MBK LM: Chomo 13, Povolný 10, Sochor 10, Wlachovský 8, Gasidlo 5, Lukáč 4, Grigar 2
Kadeti cestovali do Banskej Bystrice s cieľom vrátiť domácim bilanciu 1:1 z úvodného dvojzápasu na našej palubovke. Domáci nastúpili aj s viacerými juniormi a prvý zápas vyhrali o 11 bodov. V našom družstve navyše pre bolesti chrbta nemohol nastúpiť Vlado Šotník. V druhom zápase to opäť vyzeralo na výhru domácich, ktorí boli vo vedení ešte aj po tretej štvrtine. Potom však zabrali naši chalani a po veľmi dobrom výkone zápas otočili a pripísali si na svoje konto cennú výhru.
ŠKP Banská Bystrica - MBK LM 64:53 (33:26)
Body MBK LM: Macka 19, Droppa 14, Papp 9, Profant 6, Grešo 3, Grešo 3, Bendík 2
ŠKP Banská Bystrica - MBK LM 64:70 (35:26)
Body MBK LM: Macka 22, Droppa 21, Profant 15, Papp 6, Grešo 2, Bendík 2, Maďar 2
Mladší žiaci cestovali za svojím súperom do Považskej Bystrice. Domáci sú spolu so Žilinou suverénmi súťaže a to jasne dokazovali na palubovke. V oboch zápasoch jasne dominovali v prvej štvrtine a potom svoj náskok už len pomaly naťahovali. Našich najmladších čaká teraz séria prijateľnejších súperov, v ktorej by si mali na svoje konto pripísať po dlhšej dobe už aj výhry.
IMC Považská Bystrica - MBK LM 101:25 (54:6)
Body MBK LM: Kapina 9, Ouzonoglou 6, Buzák 4, Václav 2, Stiksa 2, Wlachovský 2
IMC Považská Bystrica - MBK LM 103:36 (61:17)
Body MBK LM: Ouzonoglou 14, Václav 13, Kapina 9

 

 
Basketland Novinky

Galéria

 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria


spankbang