Domov > Novinky > Basket portál > Mládežnické súťaže > Karlovka v Považskej Bystrici neuspela
Karlovka v Považskej Bystrici neuspela
24. Február 2011 Mládežnícke súťaže Autor: Patrik Polcer

Kadeti Karlovky v 12. kole dorasteneckej ligy  vycestovali na palubovku Považskej Bystrice. Podľa tabuľkového postavenia oboch družstiev sa očakával vyrovnaný súboj, no opak bol pravdou. Domáci od úvodných minút stretnutia diktovali tempo hry, ktorému hostia nestačili a tak si Karlovka priniesla vysokú porážku o 28 bodov.

IMC SLOVAKIA Považská Bystrica - MBK Karlovka Bratislava  75:47 (18:7, 39:24, 57:38)

IMC Považská B.: Sámek 22, Mištrík 15, Michálek V. 14, Belavý 9, Martinček 8 (Butko 4, Peťovský 2, Žilinčík 1, Michálek M. 0) Tréner: Roman P.

MBK KARLOVKA: Sagula 9, Bojkovský 6, Cibák 4, Slezák 4, Švec 3 (Hlivák 11, Senohradský 4, Dostal 3, Cengel 2, Richardson 1, Vozár 0, Nitriansky 0,) Tréner: F. Kubala

ŠTVRTINY: 18:7, 21:17, 18:14, 18:9, FAULY: 18 - 17, TH: 21/6 - 18/13 , TROJKY : 2 - 1, 41 divákov, Rozhodovali: Havlíček, Sirocký