Domov > Podujatia > Streetball Tour 11 > Info > Ceny a bodovanie
Ceny a bodovanie PDF Print

Streetball tour prichádza v roku 2011 s piatimi podujatiami takmer po celkom Slovensku a s inovovanými pravidlami. Pokračuje s osvedčenou inováciou minulej sezóny a bodovací systém, vďaka ktorému si budete z jednotlivých podujatí Streetball tour odnášať okrem vecných cien, aj body do celkového poradia rozširuje do všetkých kategórií. Ide o klasický systém ako niekedy fungoval napr. vo Formule 1. Každé družstvo si z jednotlivých turnajov, na ktorých nastúpi, odnesie určitý počet bodov, ktorý bude závisieť od umiestnenia teamu na jednotlivých turnajoch a bude sa neustále pripočítavať na konto teamu. Finálový turnaj bude dotovaný 2-násobným počtom bodov za to ktoré umiestnenie (obodovanie jednotlivých umiestnení nižšie).

Zavedenie priebežného bodovania znamená napríklad aj to, že team, ktorý zvíťazí na finálovom turnaji ešte nemusí byť víťazom celej tour, pretože víťazom Streetball Tour 2011 (a zároveň výhercom hlavných cien) sa stane team, ktorý po finále bude mať na svojom konte najväčší súčet bodov za všetky kolá.

Družstvo s najvyšším počtom bodov na konci vyhráva lístky na NBA Europe Tour 2011, Moscow Open 2011, Streetball Mania ako aj určenú časť Prize Money pre jednotlivé hlavné kategórie.

Bodové ohodnotenie jednotlivých umiestnení:

1. miesto

-

15 bodov

2. miesto

-

12 bodov

3. miesto

-

10 bodov

4. miesto

-

8 bodov

5. miesto

-

6 bodov

6.miesto

-

5 bodov

7.miesto

-

4 body

8.miesto

-

3 body

ostatní

-

1 bod (za účasť)

Body za finálový turnaj majú 2-násobnú hodnotu (30b, 24b, 20b, 16b, 12b, 10b, 8b, 6b, 2b)

Ceny pre víťazov Streetball tour:

Vecné ceny od partnerov Streetball Tour a lístky na:nba-europe-live streetball_mania


 


spankbang