Domov > Podujatia > Basketland Camp 08 > Účastníci > Levice
Účastníci Levice Print

 

Počet odoslaných prihlášok: 121.

Počet akceptovaných prihlášok: 81.


PoradieMenoPriezviskoKlubRok nar.Akceptovaný
1ViktorKapitanStroár Malacky1994
 
2KryštofŽiakBK NH Ostrava1996
 
3MatějŽiakBK NH Ostrava1992
 
4DianaKučerováMBK Stará Turá1997
 
5MiroslavaHaluzováMBK Stará Turá1997
 
6JozefSenohradskýŠBK Levice1996
 
7DominikTurčanžiadny1992
 
8TomášÁbelBK Casta Junior Nitra1995
 
9GeoffreyWillACSL Furdenheim1989
 
10MarionFritschmannACSL Furdenheim1990
 
11MaximeTomasselliFE Strasbourg1994
 
12AlexisCossonACSL Furdenheim1994
 
13ThomasKoerckelACSL Furdenheim1993
 
14AuroreClaussmannACSL Furdenheim1993
 
15NicolasBlinACSL Furdenheim1993
 
16CamilleRappACSL Furdenheim1997
 
17CorentinBernhardtACSL Furdenheim1993
 
18RegisGewinnerACSL Furdenheim1991
 
19CamilleHelblingACSL Furdenheim1991
 
20RobinHusenauACSL Furdenheim1991
 
21EveHoffmannACSL Furdenheim1992
 
22MarionJungACSL Furdenheim1992
 
23VincentBiehlerACSL Furdenheim1995
 
24BaptisteBoulnoisACSL Furdenheim1994
 
25BertrandBilgerACSL Furdenheim1993
 
26ThomasBolleyACSL Furdenheim1995
 
27MaximeMarlierACSL Furdenheim1994
 
28AlexandreStuderACSL Furdenheim1995
 
29VirginieDupuyACSL Furdenheim1996
 
30LoicBeyhurstAS Strasbourg1994
 
31Jean BaptisteGassmannAS Strasbourg1990
 
32ErikBraunInter Bratislava1993
 
33CharleneFritschmannACSL Furdenheim1990
 
34VincentHermalACSL Furdenheim1991
 
35MarekKaliskyziadny1991
 
36ViktorLahoPezinok1993
 
37DenisMachMBK Pezinok1992
 
38OliverMlynarčíkŠBK Handlová1996
 
39JurajŠIMONČÍKBK CASTA SPU NITRA Junior1993
 
40SamuelKšiňanBK CASTA SPU NITRA Junior1993
 
41LuciaStriešováBK UMB Banská Bystrica1997
 
42JozefJuríkBK CASTA SPU NITRA1993
 
43MichaelaIzákováBK UMB Banská Bystrica1997
 
44ViktoriaFukáčovážiadny1992
 
45JanaMatejčíkováSlávia UMB B.Bystrica1997
 
46SimonaKrivosudskáLokomotíva Sereď1994
 
47NoraHalabrinováLokomotíva Sereď1995
 
48BibiánaStarečkováLokomotíva Sereď1995
 
49JakubPappŠBK HANDLOVÁ1997
 
50SwenJurkinBK CASTA SPU NITRA Junior1992
 
51MichalPaulendažiadny1994
 
52BarboraČernákováŠK 3M Modrý Kameň1995
 
53JaroslavKubíčekTJ Strojár Malacky1992
 
54JakubPušpokyžiadny1993
 
55JakubDovčíkBK AC LB Spišská Nová Ves1997
 
56Daniel BigošBK AC LB Spišská Nová Ves1997
 
57FilipSusaBK AC LB Spišská Nová Ves1997
 
58PatrikSarnaBK AC LB Spišská Nová Ves1997
 
59RoderikZetochaStrojár Malacky1992
 
60JurajPagáčBaO Strojar Malacky1992
 
61IvetaHutníkováZŠ A. Dubčeka1993
 
62Nikola BlahušiakováZŠ A. Dubčeka1993
 
63KarolínaSchwabovážiadny1993
 
64PatrikVodilaKAC JEDNOTA Košice1998
 
65AdamZavackýKežmarok1993
 
66MiroslavVelikýIMC Považská Bystrica1995
 
67MarekChovanecBK IMC Slovakia Považská Bystrica1995
 
68LindaValováSlavia UMB Banská Bystrica1997
 
69NikolaMikulováSK3M Modrý Kameň1992
 
70KatarínaKuppéováBKM Junior UKF Nitra1996
 
71MarekHorváthSkanska Pezinok1991
 
72IvanBelovič TJ Lokomotíva Sereď1994
 
73MonikaPáleníkovášbk Luky Bratislava1997
 
74MaximLukjanecMBK Pezinok1992
 
75KamilAdamčíktým Z.Š. Alexandra Dubčeka1994
 
76JakubĎaďoTJ Slavia MEDIK Martin 1992
 
77MatejOndrejkaBK Dolný Kubín1991
 
78PeterIvanASK - INTER1995
 
79DaliborPeťovskýIMC Považská Bystrica1994
 
80RichardĽapinKAC Basket Jednota Košice1996
 
81AdamZáhoraBK D.Kubín1991
 
82VladimírMichálekIMC Považská Bystrica1994
 
83Martin MatejčíkBanská Bystrica1994
 
84DavidSlaninkaACLB Spišská Nová Ves1994
 
85JozefHarvánekIMC Považská Bystrica1994
 
86MartinPuchríkIMC Považská Bystrica1994
 
87ŠimonKrajčoovičIMC Považská Bystrica1994
 
88ŠimonKrajčovičIMC Považská Bystrica1994
 
89DaliborPeťovskýIMC Považská Bystrica1994
 
90MilošMoravíkIMC Považská Bystrica1994
 
91DominikMištríkIMC Považská Bystrica1994
 
92MarekMartinčekIMC Považská Bystrica1994
 
93FilipFilipskýACLB Spišská Nová Ves1994
 
94GabrielDrotárAVE- V.O.D.S. Košice1994
 
95AndrejŠkvarekAVE- V.O.D.S. Košice1994
 
96jakubAdámAVE- V.O.D.S. Košice1994
 
97MichalČekovskýAVE- V.O.D.S. Košice1994
 
98RichardSvitekAVE- V.O.D.S. Košice1994
 
99RobertRozimBanská Bystrica1994
 
100PatrikPolcer1987
 
101RadovanBrliť1987
 
102RišoRenert1987
 
103AdamPružinecPrievidza1994
 
104AlexanderFrohlichPrievidza1994
 
105BranislavPipiškaPrievidza1994
 
106VladimírNemčokŽiar nad Hronom1994
 
107BorisBelavýIMC Považská Bystrica1994
 
108MichalButkoIMC Považská Bystrica1994
 
109MichalSagulaMBK Karlovka 1994
 
110MarekBojkovskýMBK Karlovka 1994
 
111MartinGuzikiewczMBK Karlovka 1994
 
112TomašCibákMBK Karlovka 1994
 
113MichaelFusekMBK Karlovka 1994
 
114AlexanderVodilaKAC Košice1994
 
115LukášWittenbergerAVE- V.O.D.S. Košice1994
 
116RadovanPribulaAVE- V.O.D.S. Košice1994
 
117JakubJackuliakLučenec1994
 
118MarekVikartovskýACLB Spišská Nová Ves1994
 
119VladimírŠotníkLiptovský Mikulaš1994
 
120DavidOndrejčíkBKM Svit1994
 
121LukášKvašnovskýIMC Považská Bystrica1994
 

 

 
Basketland Camp

123



spankbang