Domov > Podujatia > Basketland Camp 08 > Účastníci > Ružomberok
Účastníci Ružomberok Print

 

Počet odoslaných prihlášok: 92.

Počet akceptovaných prihlášok: 73.


PoradieMenoPriezviskoKlubRok nar.Akceptovaný
1MaximeBoulnoisACSL Furdenheim1997
 
2LucWalterACSL Furdenheim1996
 
3AmelieSchottACSL Furdenheim1996
 
4ArthurDollingerACSL Furdenheim1996
 
5YannWeisigACSL Furdenheim1997
 
6HugoPfaffACSL Furdenheim1998
 
7LeaFoulonACSL Furdenheim1996
 
8PerrineKlingerACSL Furdenheim1995
 
9Melanie StuberACSL Furdenheim1995
 
10BaptisteKuhnACSL Furdenheim1997
 
11ThomasBolleyACSL Furdenheim1995
 
12LudovicBeyhurstAS Strasbourg1999
 
13BenjaminMullerACSL Furdenheim1998
 
14QuentinGuntherACSL Furdenheim1997
 
15YannKohlerACSL Furdenheim1996
 
16DanielHomolaHBK Prievidza1996
 
17SamuelHupkaHBK Prievidza1996
 
18AlžbetaDutkovábez klubu1993
 
19LýdiaŠtofanovábez klubu1995
 
20NikoletaStikičovábez klubu1993
 
21JakubPyrtaBKM Svit1993
 
22LukášPjechaASK Inter1994
 
23LaetitiaWalterACSL Furdenheim1995
 
24AlexanderFrohlichHBK Prievidza1995
 
25BranislavPipíškaHBK Prievidza1995
 
26ĽudmilaŠedivcováSlávia UMB Banská Bystrica1996
 
27EduardKmetHBK Prievidza1995
 
28MarkoZáhoraBK D. Kubín2000
 
29MiroslavaHudákováSlávia Banská Bystrica1997
 
30Ľubomír BegániSlávia TU Košice1993
 
31PeterPukáčBK Dolný Kubín2000
 
32DávidPlichtaBK Dolný Kubín1999
 
33MarekHomolaHBK Prievidza1992
 
34DianaDomiňákováMBK Dolný Kubín1998
 
35MatejPelachMBK Dolný Kubín1998
 
36PetraŠtevulováUMB - Banská Bystrica1995
 
37DanielaMačuhováPalimpex Prievidza1995
 
38MilošLazoríkBk Dolný Kubín1994
 
39BarboraJurenkováPrievidza 1997
 
40FilipPovolnýMBK Liptovský Mikuláš1991
 
41ŠimonPovolnýMBK Liptovský Mikuláš1993
 
42ViktorJuríčekHBK Prievidza1993
 
43MICHALPukGTK FLUOR BRITAM Gliwice Poland1995
 
44Oskar KellerGTK Gliwice Poland1995
 
45adamtoracHBKPrievidza1988
 
46DariuszLipskiAZS Lublin 1993
 
47OliwerDytkoGTK Gliwice 1995
 
48KrzysztofZającMOSM Tychy1994
 
49TomaszCzarkowskiGTK Gliwice1993
 
50PiotrPiwońskiSSK Basket Kraków1995
 
51MarcinOstakiewiczGTK Gliwice1995
 
52BarboraMutinováIdea - l ezo Prešov1997
 
53KingaStrzebińczyk UKS MOSM Bytom 1994
 
54KingaPudoGimnazjum numer 6 imienia Karola Goduli w Bytomiu1994
 
55PrzemysławRybickiGTK Gliwice1992
 
56Dawid MelnykGTK Gliwice1992
 
57AndrejSklárčikBK Dolný Kubín1993
 
58TatianaObercianováŠKM Stará Ľubovňa1991
 
59PatrikPitelkaHBK Prievidza1993
 
60AlexisGeistelES Strasbourg1997
 
61FilipHummlerBCS Bratislava1993
 
62Robert VargaSlavia TU Košice1995
 
63IvoByrskiUKS Goczałkowice1992
 
64Mateusz FamulokUKS Goczałkowice1992
 
65Jedrzej Tomża UKS Goczałkowice1994
 
66PeterHlavatíkBK DK1998
 
67PiotrSołowijUKS GIMBASKET Wrocław1994
 
68Martin StašBK D. Kubín1995
 
69MichalKrištofMBK Komárno1992
 
70DanielŠvábyBK Dolný Kubín1995
 
71Timotej ŠvábyBK Dolný Kubín2000
 
72MiroslavOlešBK Dolný Kubín1995
 
73ADAMDOBROTKAHBK PRIEVIDZA1995
 
74SzymonKulińskibez klubu1995
 
75JurajMihalikSlavia TU Kosice1993
 
76KrištofBudkeAcademic ŽU Žilina1996
 
77PeterChodelkaAcademic Žilinská univerzita1996
 
78KlaudiaBalážováBKM Bardejov2000
 
79DavidFlaškaKošice1992
 
80PeterKunovskýIMC Považská Bystrica1992
 
81SilvesterKucsaLevice1992
 
82JakubNovysedlákInter Bratislava 1992
 
83ĽubomírZáhonKošice1992
 
84MilanHintošKošice1992
 
85BorisBojanovskýMalacky1992
 
86DenisPištelákMalacky1992
 
87AdamKurák1992
 
88OndrejZárevúckyINTER Bratislava1992
 
89MatejHrabčákBK 99 Prešov1992
 
90PeterMesarčTydam Košice1992
 
91RadovanCipciarIMC Povazska Bystrica1992
 
92MatejPláňavskýbez klubu1992
 

 

 
Basketland Camp

123



spankbang