Domov > Novinky > Basket portál > Slovenské súťaže > Výsledkový servis MBK Karlovka Bratislava
Výsledkový servis MBK Karlovka Bratislava
26. November 2013 Slovenské súťaže Autor: Marek Ribánsky

Uplynulý víkend odohrali svoje zápasy viaceré družstvá MBK Karlovka Bratislava a my Vám prinášame ich kompletné výsledky.

 

Mladší minižiaci

1. zápas

MBK Lokomotíva Sereď - MBK Karlovka Bratislava “A“  68:26

Sereď: Juríček 24, Bundzel 13, Melišík 8, Domček 6, Malý 4, Kiss 4, Molnár 2, Gombárik 2, Grill 2, Mičányi 2, Židek 1. Tréner: Čomajová
Karlovka “A“: Hanzlík 10, Trenka 6, Holzmann 4, Polakovič 4, Ivović A. 2 Tréner: Nemček M. Asistent: Michálek V.

ŠTVRTINY: 23:4, 12:6, 26:6, 7:10
FAULY: 2 – 8
TH: 2/3 – 0/0
25 divákov
Rozhodovali: Pavelka, Weiss

2. zápas

MBK Lokomotíva Sereď - MBK Karlovka Bratislava “A“  55:26

Sereď: Molnár 15, Bundzel 8, Melišík 8, Gombárik 7, Mičányi 6, Domček 6, Židek 2, Juríček 2, Kiss 1. Tréner: Čomajová
Karlovka “A“: Hanzlík 18, Brutenič 4, Trenka 2, Polakovič 2. Tréner: Nemček M. Asistent: Michálek V.

ŠTVRTINY: 10:12, 20:2, 14:12, 11:0
FAULY: 2 – 11
TH: 9/14 – 0/0
25 divákov
Rozhodovali: Pavelka, Weiss

Komentár k zápasom (Marián Nemček):
Dnes sme nastúpili s jedným z troch tímov, ktoré majú najvyššie ciele. Skúsenosti, ktorých mal súper viac, zúročili v plnej miere. Mali sme problém s hrou jeden na jedného, ako v obrane, tak aj v útoku. Snaha našich hráčov bola vidieť, no ešte nám chýbajú taktické skúsenosti, ktoré súper využil na ľahké koše. Na hráčoch je však vidieť pokrok od začiatku sezóny a dúfam, že v odvete budeme môcť súpera ešte viac potrápiť. Ďakujem všetkým hráčom za výkony v zápase a rodičom za podporu tímu.

1. zápas

ŠBK Junior Levice - MBK Karlovka Bratislava „B“  84:8

ŠBK Junior Levice: Bielik 22b, Szabó 12b, Kovačík 2b, Dudek 46b, Klinčok 6b, Pinter 10b, Pohanka 2b, Meszároš 2b, Gregáň 1b. Tréner : Sviteková D.
Karlovka „B“: Sabanoš 4b, Brilla A. 2b, Fekete 2b. Tréner: M. Mikušová

ŠTVRTINY: 21:2, 26:4, 16:4, 21:2
TH: 5/3 – 0
FAULY: 5 – 9
ROZHODOVALI: Pastirák, Furda

2. zápas

ŠBK Junior Levice - MBK Karlovka Bratislava „B“  88:10

ŠBK Junior Levice: Kovačík 8b, Bielik 16b, Szabó 14b, Dudek 18b, Pinter 14b, Klinčok 6b, Gregáň 4b, Ištok 2b, Kulčár 2b, Slamka 4b, Mankovický 2b. Tréner: Sviteková D.
Karlovka „B“: Brilla 6b, Fekete 4b. Tréner: M. Mikušová

ŠTVRTINY: 26:0, 29:0, 16:6, 17:4
TH: 4/2– 2/0
FAULY: 10 – 6
ROZHODOVALI: Pastirák, Furda

Komentár trénera (Monika Mikušová):
Veľký pokrok od minulého roka, ktorý urobili naši hráči sa dnes prejavilo na zápase proti Leviciam, ktoré nám klasicky nedali dýchať a ukázali nám kde sú naše slabiny. Naši hráči sa ale tak ako sme si stanovili na začiatku zápasu nevzdali, čo považujem za najväčší výsledok. Aj napriek vekovej nevyrovnanosti v našom teame kde prevládajú mladší hráči sme odohrali výkonovo lepší zápas ako minulý rok čo všetkých zúčastnených tešilo. Máme sa na čom ďalej zlepšovať a deti majú veľkú chuť a odhodlanie sa zdokonalovať a bojovať ďalej vo svojej kategorií.Odo mňa veľkú pochvalu udeľujem pre Adama Brillu a Samuela Sabanoša ktorí sa podujali na teamových košoch. Tešíme sa na ďalšie ligové zápasy, ktoré odohráme na domácom ihrisku proti Nitre dňa 7.12.2013.


Mladší žiaci

1. zápas

MBK Karlovka Bratislava – BK Inter Bratislava  17:96

Karlovka: Pukančík 11, Antal 4, Bacul 2. Tréner: Ribánsky
Inter: Novysedlák a Gemeiner po 14, Slaninka 12, Matulník a Mičuda po 10, Hupka 9, Hamrák 8, Koller a Vranský po 6, Džino a Huntík po 2. Tréner: Pešta

ŠTVRTINY: 2:26, 3:25, 6:20, 6:25
TH: 1/3 – 6/11
FAULY: 15 – 4
Rozhodovali: Šramko, Sudek ml.

2. zápas

MBK Karlovka Bratislava – BK Inter Bratislava  25:89

Karlovka: Pukančík 7, Bacul 6, Mrviš a Boďa po 4, Antal a Hupka po 2. Tréner: Ribánsky
Inter: Novysedlák 22, Hamrák 15, Mičuda 11, Gemeiner 10, Hupka 8, Slaninka 7, Džino 6, Koller 4, Vranský, Matulník a Dohňanský po 2. Tréner: Pešta

ŠTVRTINY: 8:22, 7:17, 4:27, 6:23
TH: 1/4 – 6/16
FAULY: 16 - 10
Rozhodovali: Šramko, Sudek ml.

Komentár trénera (Marek Ribánsky):
Proti ďalšiemu bratislavskému súperovi sme opäť začali bez dostatočného nasadenia a skúsenejší súper to okamžite využíval. Až v druhom polčase sme sa ako-tak zobudili a zvýšili sme nasadenie a bojovnosť, najmä pod vlastným košom, ale proti basketbalovo vyspelejšiemu súperovi sme sa ťažko presadzovali. Do druhého zápasu sme vstúpili oveľa odhodlanejšie, a do útoku zavelil náš kapitán Roman „Bacil“ Bacul, a tým sa chytili aj ďalší hráči. Škoda, že sme v oboch zápasoch ukázali opäť málo pekných momentov, ale skôr ma mrzí prístup niektorých hráčov, či už k zápasom alebo tréningom. Keď sa toto zlepší, až potom sa môžeme pohnúť ďalej v basketbalovom smere a tým tak podávať krajšie výkony, čo sa odrazí aj na výsledkoch a tímovej pohode. Pevne dúfam, že progres ukážeme už v ďalšom kole dvojzápasov, ktoré odohráme o dva týždne 7.12.2013 opäť v domácom prostredí proti družstvu Nitry.


Starší žiaci

MBK Karlovka Bratislava - BO Klokani Komárno  99:74

MBK Karlovka Bratislava - BK Inter Bratislava  76:52

 

Juniori

MBK Handlová - MBK Karlovka Bratislava  69:87

BC Prievidza mládež - MBK Karlovka Bratislava  41:81

 

Muži

Voľnejší týždeň využili muži A tímu Karlovky na prípravné zápasy v Srbsku. Súpermi im boli prvoligový Vojvodina Novi Sad a druholigový KK Slodes Belehrad. V oboch stretnutiach ťahali za kratší koniec, no odnášajú si z basketbalovej krajiny množstvo cenných skúseností.

Vojvodina Novi Sad – MBK Karlovka Bratislava  78:60

(21:19, 37:29, 54:55)

MBK Karlovka: Hoferica 15, Kucsa 14, Michálek 11, Martinček 6, Mrázik 6, Kožár 5, Bečarik 3, Valach 1, Slezák 1

 

KK Slodes Belehrad – MBK Karlovka Bratislava  69:55

(21:16, 35:30, 51:43)

MBK Karlovka: Hoferica 17, Kucsa 13, Valach 7, Krajčír 5, Kožár 5, Mrázik 5, Michálek 3

Komentár asistenta trénera (Peter Ivanovič):
Oba zápasy mali svoju kvalitu. V prvom stretnutí sme nastúpili proti poprednému tímu prvej ligy Vojvodiny Novi Sad, tím bol tvorený mladými hráčmi, hrali tvrdú osobnú obranu, ktorá preverila naše schopnosti a sily. Zápas bol do 35. minúty vyrovnaný, potom prišla z našej strany nešťastná minúta, kde sme spravili niekoľko chýb, ktoré náš súper využil a natiahol tak skóre na dvojciferný rozdiel, ktorý sa nám už nepodarilo zmazať. V druhom zápase sme nastúpili proti druholigovému Slodes Belehrad, ktorý bol doplnený niekoľkými „profi“ hráčmi, ktorí si momentálne hľadajú angažmán. Opäť sme hrali väčšinu zápasu vyrovnanú partiu. Rozdiel bol v tom, že náš súper potrestal každú našu chybu, čo sa nám nedarilo. Myslím si, že to bola veľmi dobrá skúsenosť pre náš tím, nie každý deň máme možnosť zmerať si sily so srbskou basketbalovou školou. Chuť sme si napravili vo štvrtok večer v nabitej belehradskej hale PIONIR, kde domáci Partizan Belehrad nastúpil na euroligový duel proti Barcelone.

 

MB Liga

Karlovka VŠEMvs - Strojár Malacky  31:59

 

VŠ Liga

VŠEMvs - PRAF UK  87:56

 
Basketland Novinky

Galéria

 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria
 • Galéria


spankbang