Info 3x3 Basket Tour 2015 PDF Print

Jubilejný desiaty ročník, ponúka rovnaký počet 10. regionálnych podujatí 3x3 Basket Tour 2015 naprieč celým Slovenskom, s veľkým finále v kúpeľných Piešťanoch v rámci multižánrového festivalu GRAPE.

Obľúbená séria streetballových turnajov 3x3 Basket Tour 2015 bude organizovaná pod záštitou Slovenskej streetballovej asociácie, s podporou Slovenskej basketbalovej asociácie a medzinárodnej asociácie 3x3 FIBA.

Regionálne kolá

Bratislava 01. máj Lafranconi, areál FTVŠ UK
Vajnory 09. máj športový areál Alviano
Senec 23. máj Slnečné jazerá – juh
Štrbské pleso 30. máj Areál FIS
Žilina 06. jún Bôrik / Zimný štadión
Ružomberok 20. jún SC Stop Shop
Handlová 27. jún Areál SOU
Svit 18. júl Iskra aréna – Iskra Svit Fest
Banská Bystrica 25. júl Europa Shoping Centrum – Outbreake Europe
Zemplínska šírava 08. august Motel Kamelec – festival HipHop Žije východ

Finále

Piešťany 15. august Letisko Piešťany - Festival Grape

3x3 basket tour 2015 logo

3x3 Basket Tour prichádza vo svojom desiatom ročníku 2015 s desiatimi regionálnymi podujatiami v streetballových metropolách Slovenska.
Hrať budeme v troch hlavných kategóriách- ženy, muži a juniori a troch mládežníckych kategóriách - Mini Street, Mix ZŠ, Dievčatá a viacerých doplnkových kategóriach. Každý si určite vyberie to svoje, to na čo v rámci basketbalových možností má.

Individuálne schopnosti si budete môcť preveriť v rámci sprievodných individuálnych disciplínach ako súťaž o najlepšieho smečiara "Streetsportline SLAM DUNK Contest", šestkára, trojkára, či strelecký team „2.balls“. Streetsportline SLAM DUNK Contest vyvrcholí opäť na festivale Grape v rámci sobotného večerného programu pod žiarou reflektorov, ktorú si vychutná desiatka nominovaných „jumperov“.

 


spankbang