Domov > Podujatia > Basketland Camp 2022 > Účastníci
Účastníci 2022

Vážení camperi a rodičia,

po úspešnom prihlásení a uhradení účastníckeho poplatku je organizátorom stanovená doba 5 pracovných dní na akceptáciu. Prosím kontaktujte nás ohľadom akceptácie iba v prípade uplynutia 5 pracovných dní od úhrady!


Počet prihlášokSpoluI. PiešťanyII. Liptovská Osada
Odoslané311714
Akceptované19310390
Spolu224120104


Účastníci podľa kempu

    
MenoPriezviskoKlubRok nar.Akceptovaný
MichalPivkoMBK Victoria Žilina2008
 
EmilyŽigováBK Lokomotiva Sereď2008
 
KristýnaŠtětkářováSKB Zlín2006
 
JanaHolbíkováBL Lokomotíva Sereď2008
 
OliverVaníkMIBA2008
 
DanielSajanMIBA Stupava2007
 
MichaelaŠafárikováBkm junior ukf Nitra2009
 
Martin MaťugaMbk Victoria Žilina 2008
 
Ondřej GronskýBK Opava2011
 
VojtěchMageraBK Opava2009
 
Marek VajdaBK Opava2009
 
MikulášVajdaBK Opava2011
 
FrederikKuttyBK Opava2008
 
JanisPetropulosBK Opava2010
 
Adam BielikBK Opava2010
 
TamaraBuchováBkm Junior Nitra2008
 
Sophia TakačováBKM Junior UKF Nitra2009
 
Ikechukwu RicharIfeIskra Svit2010
 
Kenechukwu PeterIfeIskra Svit2011
 
Lea Kotlárová BK AŠK Slávia Trnava 2010
 
LukášKrausBK Opava2011
 
MichalŠebestaBK Inter Bratislava 2008
 
KarolínaNovotováBK AŠK Slávia Trnava2011
 
KarelMüllerBK Opava2011
 
EllaKorecováBKM junior UKF Nitra2009
 
SimonaSlávikováPiešťanské čajočky2013
 
LenkaIvanovičová BK AŠK Slávia Trnava2012
 
DanielaIvanovičováBK AŠK Slávia Trnava2011
 
JakubKubalax2011
 
SáraKubalováPiešťanské čajočky2013
 
HankaStachováASK Slavia Trnava2010
 
EvaNemčovskáAŠK Slávia Trnava2013
 
BarboraBarlikovaBK ŠKP 08 BB2008
 
ZuzanaMaslíkováŠKP 08 Banská Bystrica2008
 
LuciaAntošíkováBK ŠKP 08 BANSKÁ BYSTRICA2008
 
Vilma NedielkovaBKM Piestany2010
 
BarboraDorkováBK Slovan2011
 
AdelaPastvováSlávia Trnava2012
 
ŠimonŠintál3x3 Trenčín2012
 
Kristián Pánis MBA Prievidza2008
 
NinaSuttovaBK Gabko Senec 2010
 
RichardBrőstel IMC Považská Bystrica 2008
 
HanaKabinovaBK Slovan Bartislava2010
 
Karel HarazinBK Opava2009
 
Lukáš LapuníkIMC Považská Bystrica 2010
 
LenkaKovalčíkovaPiešťanské čajky2008
 
MatyášBindrBK Opava2009
 
LeaGrúňová Raz možno Piešťanské Čajočky 2015
 
PeterSkandikMBA Prievidza2008
 
Zara Petrášová Piešťanské čajočky 2012
 
SamuelKovalčík BK Opava2010
 
FilipToráčMBA Prievidza2010
 
MichalRusnákIMC Slovakia Považská Bystrica2010
 
SamuelVaňousIMC Považská Bystrica2010
 
LukášHejdukBK Opava2009
 
MartinČernýIMC Slovakia Považská Bystrica2009
 
Alena MasarikováŠBK Šamorín2009
 
SilviaMasarikováŠBK Šamorín2010
 
JakubHaljakIMC Považská Bystrica2010
 
SonjaMiklovičováBK Slovan Bratislava2009
 
JakubKravalBK Opava2009
 
Micah Anthony PerkinsováBK Opava2008
 
PaulinaHambálkováBK Slovan Bratislava2009
 
ZojaJančekováBK SLOVAN2009
 
LiviaPiscovaBK Klokani2010
 
TáňaBašnákováBK Klokani Ivanka pri Dunaji2009
 
NatáliaKarasováBK SLOVAN2009
 
Hana HladkáBK SLOVAN2009
 
VladimírChudovskýIMC Slovakia Považská Bystrica2011
 
AndrejKupecŠKP BBC Banská Bystrica2008
 
SimonaKyselováPiešťanské Čajočky2009
 
AdamTordaPovažskobystrický basketbal2011
 
TomášKrátkyŠKP BBC Banská Bystrica2009
 
MarkoProsnanIMC Považská Bystrica 2009
 
AdriánaZáhradná Bk slavia trnava2011
 
Ema VesnaTomankovaBK Slovan2008
 
Sandra RihayováPieštanské čajočky2012
 
MichalBěťákBK Opava2011
 
JasminSammaniovaAŠK Slávia Trnava 2011
 
KarolínaBubernikovaSK Slavia Trnava2011
 
DávidUčníkVictoria Žilina2008
 
AnetaKalivodováAŠK Slávia Trnava2011
 
TeoTardaInter2011
 
Ella MonikaSimurdovaPiešťanské čajky2014
 
TomášHýlekBasketbalová akadémia MŠK BO Holíč2006
 
PeterKrálikMŠK BO Holíč2009
 
RomanBalogRIM Basket Košice2008
 
PatrikBalogRIM Basket Košice2009
 
DominikBalogRIM Basket Košice2008
 
IvanaChovancováBKM Junior UKF Nitra2008
 
TeréziaVondryskováBK Klokani Ivanka pri Dunaji2010
 
LunaPasseriASK Slavia Trnava2011
 
DavidGyurcsiBk Inter Ba2010
 
KristínaGyurcsi-2015
 
NelaPodobováBKM Junior UKF Nitra2009
 
MichalBohátBK Domov Topoľčany2010
 
ŠimonBohátBK Domov Topoľčany2012
 
Martin BalážikBK Domov Topoľčany 2010
 
CharlotteOlšiakováBB Pumy2008
 
Tomáš FaboTopolcany2012
 
LucasKnotekŽiaden2012
 
Richard LehotaVictoria Žilina2009
 
SofiaGunárováŠKP 08 Banská Bystrica2009
 
LuciaGunárováŠKP 08 Banská Bystrica2014
 
ŠimonĎurian3x3 Trenčín2010
 
FilipHollyMBK Karlovka 2009
 
JakubJanovickýMI basketbalová akadémia, Stupava2010
 
MiaMikulášová Piešťanské Čajočky 2013
 
AdamKellerMBA Prievidza2007
 
KristínaKamenskáBK Slovan2009
 
AdamVojcekMBA Prievidza2007
 
LeaTarkovičováBK Slovan Bratislava2008
 
MatejKatreniakMBKarlovka2009
 
NelaTordováIMC Považská Bystrica2009
 
VanessaKubišová Basketbal Považská Bystrica2009
 
PatrikPavelkaKarlovka2013
 
TerezaKorenkováBKM Žilina2008
 
AnnaRosenlandBK ŠKP 08 Banská Bystrica2009
 
MichaelStajer-2004
 
NinaTomekova BK ŠKP 08 BB staršie mini2010
 


 


spankbang