Domov > Novinky > Basket portál > Slovenské súťaže > Štvrťfinále extraligy mužov
Štvrťfinále extraligy mužov
11 April 2009 Slovenské súťaže Written by SITA
Basketbal - extraliga mužov - štvrťfinále play-off (hrá sa na 3 víťazstvá) - štvrtý zápas:

Astrum Levice - 04 AC LB Spišská Nová Ves 59:66 (17:20, 8:15, 19:13, 15:18) - konečný stav série 1:3

Najviac bodov: Klein 13, Gavran a Samanovič po 10 - Avalič 13, Nuber 12, Pešta 10

TH: 17/11 - 35/22, fauly: 24 - 20, trojky: 4 - 2, rozhodovali: Sudek, Brziak a Ženiš, 1000 divákov

Úvodná štvrtina bola pomerne vyrovnaná. Domáci síce získali vedenie 17:12, no následne si hostia pripísal osem bodov v rade a skóre stretnutia otočili. Začiatok druhej časti hry pokračoval v ich réžii, Levičania prehrávali o 14 bodov a Spišiaci si držali odstup až do tretej štvrtiny. Domáci znížili na 44:48, vzchopili sa, dostali sa do vedenia 52:51, no trojka Avaliča dostala Spišiakov na koňa. Levičania sa snažili, ale Spišská Nová Ves si napokon udržala vedenie a zaslúžene zvíťazila.

SITA © 2002, Autorské práva SITA a.s a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.